Avalehele

Reisikalender

Sihtkohad
Liitu listiga
 

Rannapuhkus imelisel Nosy Be saarel

05.10-19.10.2018


Reisi pikkus 15 päeva
Viimased 2  kohta erihinnaga al 1910 €Tule naudi rannapuhkust Madagaskari loodeosas asuval Nosy Be arhipelaagil. Siin ootavad ilusad liivarannad, aastaringselt soe kliima, sõbralikud kohalikud, hea toit ja põnev ööelu.

Nosy Be saar, mis malagassi keeles tähendab suurt saart, asub Madagaskari maismaast 15 km kaugusel. Aga veelgi rohkem on ta tuntud Parfüümi saarena, kuna siinsetest rohketest vanilje ja ainulaadsete ilang-ilangi puude istandustest kandub saare kohale laiali nende eksootiliste taimede õitearoomi. Ilang-ilangi õisi kasutatakse parfümeeriatööstuses ning nende istandusi on võimalik ka külastada. Kindlasti tasub siit kaasa osta ainulaadseid kosmeetikatooteid.

Nosy Be´d ümbritsevad 6 väiksemat saart ja Mitsio ning Radama saarestikud, siinsed rannad on tõeliseks paradiisiks rannapuhkuse nautijatele. Sinna juurde tuleb muidugi lisada ka kõik erinevad veespordi harrastamise võimalused nagu sukeldumine, snorgeldamine ja kalastamine. Soovijatel on võimalik teha väljasõite lähedalasuvatele saartele, millest populaarsemad on Nosy Iranja ehk kilpkonnade saar, Nosy Komba ehk leemurite saar ja Nosy Tanikely, mis on tuntud oma vee-elu kaitseala poolest.

Samuti on oktoober tavapäraselt sobiv aeg küürvaalade ja vaalhaide vaatluseks siinsetes vetes. Pulbitseva kohaliku eluga saab tutvuda saare keskuseks olevas koloniaalhõngulises Hell-Ville sadamalinnakeses. Esimestena jõudsid siia XV sajandil india ja suahiili päritolu kaupmehed, kelle mõju on saare eripalgelistes elanikes tunda veel tänapäevani.

Nosy Be on vulkaanilise päritoluga ja tema kõrgemaks tipuks on 329 m kõrgune Passot' mägi, kust avanevad hingematvad vaated merele ja mitmetele seda ümbritsevatele saareelanike jaoks pühadele järvedele. Väga soovitav paik päikeseloojangu nautimiseks!

Saarel asub ka Lokobe looduskaitseala, kus võib näha vaid Madagaskarile omaseid leemure, mitmeid kameeleone kui ka teisi siinse liigirikka fauna esindajaid. 


Ülevaatlik reisiprogramm:


5.oktoober 2018 - rahvusvahelised lennud Madagaskarile


6.oktoober 2018 - saabumine Madagaskarile

Saabume Madagaskari pealinna Antananarivosse (Tana). Piiril vormistame viisa ja sõidame hotelli Accor Ibis Hotel. Vaba aeg ümbruskonnaga tutvumiseks.


7.oktoober 2018 - siselend Nosy Be saarele

Peale hommikusööki viib transfeer lennujaama, kust lendame otselennuga kaunile Nosy Be saarele. Transfeer hotelli.


8-16.oktoober - rannapuhkus

Majutuseks on valida järgmiste hotellide vahel:

Apartmenthotell Hôtel Résidence Au Sable Blanc

https://www.au-sable-blanc.com/

Soodushind 1 910 € (tavahind 2 090  €) - kööginurgaga stuudiokorter ilma söökideta

2 090 € - otsese merevaatega kahe magamistoa ja köögiga stuudiokorter (ilma söökideta), kui apartmendis ööbib neli reisijat. Soovitame perele! Saadaval vaid üks tuba!

Soodushind 2 110 € (tavahind 2 290 €) - otsese merevaatega kahe magamistoa ja köögiga stuudiokorter (ilma söökideta), kui ööbib kaks reisijat


Manga Soa Lodge

http://www.manga-soa-lodge.com/


Soodushind 2 520 € (tavahind 2 720 €) - ookeanivaatega deluxe-tuba koos hommikusöökidega

Ravintsara Wellness Hotel

http://www.ravintsarahotel.com/


Soodushind 2 990 € (tavahind 3 190 €) - aiavaatega bungalow koos hommiku- ja õhtusöökidega


17.oktoober - siselend Antanarivosse

Transfeer lennujaama, siselend Antanarivosse.


18.oktoober - viimane hommik Madagaskaril, kodutee

Hommikusöök ja linnaekskursioon, mille käigus tutvume Soarano raudteejaama, Iseseisvuse allee ja Isoraka ning Analakely linnaosadega. Jätkame sôitu lennujaama, et alustada tagasilendu.Reisi hind sisaldab: rahvusvaheliste ja siselendude pileteid, kõiki lennujaamatransfeere, majutust valitud hotellis ning eestikeelse reisisaatja teenuseid osadel päevadel

*hind on antud reisija kohta majutusega kahekohalises toas kui pole märgitud teisiti
**soodushinnaga on saadaval vaid 2 kohta!Lisainfo ja broneerimine tel 64 60 700, 51 66 875, fixideed@fixideed.ee