Avalehele

Reisikalender

Sihtkohad
Liitu listiga

Avasta Singapur ja naudi rannapuhkust Filipiinidel

22.02-07.03.2019 (talvine koolivaheaeg)

Reisi pikkus 14 päeva
Reisi hind 1 850, lastele soodushind


Reede, 22.veebruar 2019:

Rahvusvahelised lennud Singapuri


Laupäev, 23.veebruar 2019: saabumine Singapuri

Maandume Singapuri rahvusvahelises lennujaamas Transfeer südalinnas asuvasse hotelli.

Peale hotelli sisseseadmist teeme jalutuskäigu ümbruskonnas ja vaatame üle, kus asuvad lähimad soodsa hinnaga söögikohad ja toidupoed, jalutame läbi Clark Quay restoranide ja muude vaba aja veetmise kohtade.

Soovijad saavad minna õhtusele jõekruiisile vaatama Marina Bay valgusetendust. Samuti on võimalik jalutada Marina Bay juurde ja vaadata valgusetendust jõe kaldalt.


Pühapäev, 24.veebruar 2019: noobel linnriik Singapur, linnatuur hop-on, hop-off bussiga

Vaba päev Singapuri omal käel avastamiseks.

Meie hotelli vahetus läheduses asuvad ka National Museum ja Singapuri kunstimuuseum, mida saab huvi korral külastada.

Soovijatega teeme aga kohe hommikul Singapuri linnatuuri Hop-On, Hop-Off bussiga, et saada parem ülevaade sellest multikultuursest ja põnevast linnast. Peatused teeme Hiinalinnas, kus teeme jalutuskäigu ning Orchad Roadil, kus asuvad suured ostukeskused, kust leiab kõike alates luksusbrändidest kuni hiina kaubani, lisaks külastame ka üht põnevat linnaosa Little India, mis on Singapuri hindude keskuseks. Tuuri lõpetame Marina Bay vaateplatvormi juures.

Päikeseloojangu ajal läheme Gardens by the Bay heli- ja valgusšhow'd vaatama. Soovijatel avaneb võimalus sõita ka Singapore Flyer vaaterattaga, kust pooletunnise sõidu jooksul avanevad suurepärased vaated üle Singapuri kõrghoonete ja hea ilma korral ka kaugemale. Ka Malaisia võib siit paista.

Kes aga pole huvitatud bussituurist või õhtusest valgusetendusest, need saavad õhtuhämaruses minna öösafarile ainulaadsesse ööloomaaeda. Võimalusi vaba aja veetmiseks on igale maitsele ja pigem jääb ajast puudu, kui et hakkab igav.


Esmaspäev, 25.veeruar 2019: lend Filipiinidele

Peale hommikusööki on aeg taas teele asuda. Transfeer viib meid lennujaama, kust väljub otselend Filipiinidele. Sõidame katamaraaniga idüllilisele Boholi saarele.

Meie hotell asub Panglao poolsaarel kuulsa Alona ranna vahetus läheduses.

Teisipäev-esmaspäev, 25.veebruar – 4.märts 2019: rannapuhkus Filipiinidel

Vabad päevad Filipiinidel - siin ootavad ees valged liivarannad, rohekassinine ilma suurte laineteta meri, hea toit ja mitmekülgsed vaba aja veetmise võimalused – väljasõidud teistele saartele koos delfiinivaatlusega, šokolaadimäed ja haruldased tarsierid, firefly'de vaatamine, saaretuurid jpm.

Eelkõige tasub siin teha kõike, mis on seotud merega – ujuda, snorgeldada, sukelduda, jalutada Alona ranna naabruses asuvale  Dumaluan' rannale, käia ära Hinagdanan' koopas, lõunatada Bee Farm'i restoranis, mis pakub ainult eco-toitu, vaadata päikeseloojangut Doljo rannal.


Soovi korral on võimalik osaleda järgmistel saaretuuridel:

Päevaekskursioon Boholil, mille jooksul külastame saare keskosa, kus asuvad kuulsad šokolaadimäed  ning käime vaatamas maailma väiksemaid suurte silmadega ahve – tontkandlasi, kes on vihmametsade hävitamise tõttu väljasuremisohus. Julgemad saavad end proovile panna seikluspargis, kus saab zip-line'ga sõita üle troopilise metsa ja teha sõitköisraudteega. Lisaks teeme paadisõidu koos lõunaga jõe peal.

Poolepäevane merereis, kus külastakse ümara kujuga Balicasag' saart ning Virgin Island liivaranda. Viimane saar on kaetud peeneteralise valge liivaga ja tõusude ajal on see pea alati veega kaetud. 

Poolepäevane delfiini- ja vaalavaatlusreis, kus keskendutakse eelkõige delfiinide ja vaalade otsimisele, kuid tehakse ka peatused  Balicasag' saarel,  Virgin Island'l ja Isloa Di Francesco'l.

Päevane delfiinivaatlusreis Pamilacan'i saarele, mille vetes leidub 11 eri liiki delfiine ja vaalasid. Siin on võimalik ka snorgeldada kristallselges vees. Saarel teeme lõunapikniku rannal ja uudistame 200-aasta vanuse hispaania kindluse varemeid.Teisipäev, 05.märts 2019: lahkumine Boholilt, siselend Manilasse

Peale hommikusööki on aeg oma kohvrid kokku pakkida ning hotellist välja registreerida. Sõidame lennujaama, kust läheb otselend Filipiinide pealinna Manilasse.

Lennujaamast sõidame transfeeriga Manila linnakusse kuuluvasse Makatisse, mis on suur kontrast võrreldes teiste linnaosadega. Siia ei ole lubatud siseneda ei kolmerattalistel ega kohalikel veoautodel.

Meie hotell asub Makati keskuses, kus on mitmeid erinevaid söögikohti ja muid vaba aja veetmise võimalusi, hotellist otse pääseb ka hiigelsuurde läbi mitme kvartali asuvasse ostukeskustesse. Hotellil  on oma spa, katusebassein koos päikesevõtualaga ning restoan - igav siin kindlasti kellelgi ei hakka.


Kolmapäev, 06.märts 2019: vaba päev Manilas, algab kodutee

Ja ongi aeg hüvasti jätta selle kontrastiderohke ja kauni saareriigiga. Hotellitoad tuleb vabastada kell 11.00, kuid kotid saab jätta hotelli hoiule ja ise saab minna linna peale jalutama, einestada mõnes meeldivas restoranis, teha sisseoste. Soovi korral ja kui hotellis on vabu tube, siis saab toa kasutust pikendada (lisatasu eest).
Kellel on soov sisseoste teha, siis see on just õige koht. Kaubavalik on siin korralik ja kaupa igas hinnaklassis. Äraantava pagasi kaal võib olla kuni 30 kg!

Hilisel pärastlõunal lahkume Manila rahvusvahelisele lennuväljale. Algab pikk kodutee.

Reisi hind 1850 € majutusega kahekohalises toas

*soodushind alla 12.aastastele lastele, kes jagavad tuba koos kahe täiskasvanuga
Lisainfo ja registreerimine tel 64 60 700, 51 66 875, fixideed@fixideed.ee