Avalehele

Reisikalender

Sihtkohad
Liitu listiga

Rannapuhkus Sri Lankal koos ekskursioonidega

29.10-08.11.2018

Reisi hind 1 260 €
*reisi hind sisaldab lennupiletit

Kohapeal eestikeelne teenindusEsmaspäev, 29.oktoober 2018 – lennud Sri Lankale


Teisipäev, 30.oktoober 2018 – saabumine Sri Lankale, sõit saare lõunarannikule

Saabumine Sri Lankale. Privaattransfeer saare lõunarannikule, mida loetakse üheks ilusamaks rannaks sellel kaunil saarel. Esmane tutvus ümbruskonnaga.Kolmapäev-teisipäev 31.oktoober-06.november 2018 – puhkus Mirissas

Mirissa - see on troopiline paradiis, kus nautida meeldivat rannapuhkust. Siin ootavad ees pikad liivarannad ja palmisalud, rahulikud lahesopid, mis sobivad ujumiseks ja veerõõmude nautimiseks. Lähedal asuvad ka metsikumad surfirannad, kus saab sportlikult aega veeta.

Kui on aga soovi tutvuda naaberlinnade Unawatuna ja Hikkaduwaga, siis ka sinna pole pikk tee ning minnes tuk-tukiga või bussiga tuleb ka hind odav. Soovitame külastada Matarat ja tutvuda selle kauni vanalinnaga.


Söögikohti on palju nii rannas kui ranna lähistel, soovijad saavad nautida ööelu. Keda aga huvitab kokandus, nendel on võimalik osaleda kokanduskursusel, kus õpetakse Sri Lanka rice&curry valmistamise saladusi.

Aktiivse puhkuse harrastajad saavad siin sõita lainelauaga või osaleda algajate surfikoolitusel naaberkülas. Samuti on siin võimalik snorgeldada koos suurte merikilpkonnadega.

Kui aga päevitamisest ja rannas olemisest küll saab, siis soovitame minna näiteks vaalavaatlusretkele, mis on selle piirkonna üheks põhiatraktsiooniks ja pakub elamusi nii suurtele kui väikestele. Vaalavaatluslaevad väljuvad Mirissa keskuses asuvast sadamast.
Reisiprogrammi hinna sisse kuuluvad ka kaks ekskursiooni-väljasõitu:

31.oktoobril teeme u 10-tunnise väljasõidu rannikul, kus tutvume naaberküladega, külastame teetehast ja teetaimede istandust ning maitseme erinevaid teesorte, käime merikilpkonnade kasvatuses ja tutvume vabatahtlike tööga kilpkonnade kaitsmisel, teeme peatuse tsunami muuseumis ja saame ülevaate 13 aastat tagasi saart tabanud loodusõnnetusest. Päeva lõpetame UNESCO pärandisse kantud Galle vanalinnas.

See ekskursiooni annab hea ülevaate lähedal asuvatest linnadest  ja küladest, te saate esmase tunnetuse, kuidas toimub elu Sri Lankal ja samuti ideid vaba aja veetmiseks järgmistel päevadel.


2.novembril teeme aga väljasõidu loodusesse ja külastame võrratut Sinharaja vihmametsa. Sinharaja vihmamets on ümbritsetud kolmest küljest jõgedega ja pakub ehedat looduselamust. Me matkame läbi vihmametsa, uurime erinevaid taimi, loomi, linde ning lõpetame oma matka mägioja juures, kus saab ka ujuma minna.

Sinharaja vihmamets on kantud ka UNESCO looduspärandi nimekirja.Kolmapäev, 07.november 2018 – vaba hommik, pealelõunal algab kodutee

Hommik on vaba. Te saate nautida viimaseid rannamõnusid, käia ujumas ja teha sisseoste. Pealelõunal algab sõit lennujaama, kust õhtul väljub meie lend.Reisi hind 1 260 € ühele täiskasvanule majutusega kahekohalises toas
*soovi korral aitame toanaabri leidmisel, kui pole soovi maksta ühekohalise majutuse eest lisatasuLisainfo ja registreerimine tel 64 60 700, 51 66 875, fixideed@fixideed.ee
Reisikorraldaja FIX IDEED