Avalehele

Reisikalender

Sihtkohad
Liitu listiga

AVASTA SUURLINNad SINGAPUR ja manila ning NAUDI RANNAPUHKUST FILIPIINIDEL BORACAY PARADIISIRANDADEL

16.11-01.12.2018


16.november, reede

Rahvusvahelised lennud Tallinnast Singapuri


17.november, laupäev : saabumine SingapuriSaabumine Singapuri, piiriületusformaalsused. Eestikeelne reisisaatja ootab teid Singapuri lennujaama saabuvate reiside terminaalis.
Kes pole pikast lennust väga väsinud, nendega teeme jalutuskäigu ümbruskonnas ja läheme vaatama Marina Bay õhtust valgusshow'd.18.november, pühapäev: noobel linnriik Singapur, tänavatoidu maitseelamuste tuur
 

Peale hommikusööki jalutame mööda jõekallast Hiinalinna, kus sukeldume Singapuri toidumaailma ja degusteerime erinevaid maitseid. Singapuri tänavatoit on maailmakuulus, pakkudes laia valikut erinevate maade köökide mõjutustega toite. Seda hindavad ja armastavad nii kohalikud ise kui ka tunnustatud on seda lausa Michelini tärniga! Tänavatoidu maitseelamuste tuur viib meid läbi kihava Hiinalinna, mis on omaette vaatamisväärsuseks Singapuris.

Seejärel teeme bussiga linnatuuri, et saada parem ülevaade sellest multikultuursest ja põnevast linnast. Teeme peatuse ka  teises põnevas linnaosas Little India, mis on üks Singapuri etnilistest linnaosadest. Jalutame kirevatel tänavatel, põikame sisse kohalikule turule ja söögiplatsile ja õpime tundma elu nii hindude linnaosas kui Singapuris üldisemalt.

Päeva lõpus on soovijatel võimalik külastada Marina Bay vaateplatvormi ning nautida kkaunist panoraamvaadet üle Singapuri. Hinnas hommikusöök hotellis ja aasia tänavatoidu degustatsioon hiinalinnas


19.detsember, esmaspäev: lend Filipiinidele

Saabume Filipiinidele. Transfeer 4* hotelli Alta Vista de Boracay.

Hotellil on oma kaunis territoorium koos välibasseini ja päevitamisalaga, restoran ja spa. Kõikidel tubadel on oma terrass, kust avaneb kaunis vaade ümbruskonnale. Hotell asub rahulikus piirkonnas põhiturismipiirkonnast väljas, kuid hotell pakub tasuta transfeeriühendust kuulsale White Beach'le, kus on võimalik nautida õhtusööki rannas, teha sisseoste ostutänaval, tantsida ööklubis kasvõi vasrajaste hommikutundideni välja. Samuti on võimalik sõita Puka randa, kus hotellil on oma rannaala päevitustoolidega.

Soovitame seda hotelli neile, kes soovivad puhata heatasemelises hotellis, mis pakub rahulikku õhkkonda ja millel on oma suur territoorium.
Hinnas hommikusöök hotellis20-28.november: rannapuhkus Boracay paradiisirandadel

Vabad päevad Boracay paradiisirandadel, mida saate sisustada oma soovide kohaselt.

Pikad valged liivarannad ja rohekassinine vesi ootavad rannarõõmude nautijaid, soodsa hinnaga massaaĆŸi pakutakse nii rannas kui siseruumides, võimalik on minna paadiga merele kas mõneks tunniks või terveks päevaks jpm. Tegevusi jagub igale maitsele.

Hinnas hommikusöögid hotellis29.november, neljapäev: lahkumine Boracaylt, siselend Manilasse

Peale hommikusööki on aeg oma kohvrid kokku pakkida ning hotellist välja registreerida. Sõidame lennujaama, kust väljub meie lend Manilasse.

Lennujaamast sõidame Manila ärirajooni – Makati linnaosasse, mis on suur kontrast võrreldes teiste linnaosadega. Siia ei ole lubatud siseneda ei kolmerattalistel ega kohalikel veoautodel. Ööbime kvaliteetses 4* hotellis Makati linnaosa südames, meie hotellist saab otse suurde ostukeskusesse, samuti on ümbruskonnas mitmeid häid restorane ja muid ajaveetmiskohtasid. Kuna jõulud on kohe, kohe ukse ees, siis on see hea koht jõulukinkide ostmiseks.


30.november, reede: vaba päev Manilas, õhtul algab kodutee

Ongi aeg hüvasti jätta selle kontrastiderohke ja kauni saareriigiga. Pärast hommikusööki on meil vaba aeg Manilas viimaseid sisseoste teha. Kotid jätame hotelli.
Hilisel pärastlõunal lahkume Manila rahvusvahelisele lennuväljale. Algab pikk kodutee (saabume Tallinnasse 1.detsembril)


Reisi hind 1 990 €

Täispika reisiprogrammiga tutvumiseks ja reisi broneerimiseks võta meiega ühendust fixideed@fixideed.ee, tel 6460 700, 51 66 875