Avalehele

Reisikalender

Sihtkohad
» bali
Liitu listiga

Singapur

Singapur on puhas, efektiivse infrastruktuuriga ning kindlate reeglitega ühiskond. Tegu on arenenud turumajanduse ja kõrge elatustaseme riigiga. Me tutvume Singapuri suurlinnaga nii päeval kui öösel, käime vaatamas kuulsat valgusetendust ja külastame Singapuri etnilisi linnaosasid. Maitseme ka erinevaid aasia köögi hõrgutisi ja õpime tundma Singapuri tänavatoidukultuuri.

Singapuri linnriigist saab hea ülevaate juba paari päevaga, seetõttu korraldame reise Singapuri koos Sri Lanka  või  Filipiinide külastusega, kus pakume samuti eestikeelset ekskursiooniprogrammi ning loomulikult jääb ka aega rannapuhkuse nautimiseks.


MEIE REISID SINGAPURI

 
 
Reisiperiood
Reisi iseloomHindLisainfo
Avasta Singapur ja naudi rannapuhkust Sri Lankal
30.11-11.12.2018Rannapuhkus, loodusprogramm, linnapuhkus Singapuris


1520 €
                             
 
Vaata lisa ...
                      

Avasta Singapur ja naudi puhkust Sri Lankal koos ringreisiga
 30.11-11.12.2018Rannapuhkus, loodusprogramm, ringreis Sri Lankal - loomavaatlussafari Udawalawe rahvuspargis, Ella mägine loodus, seikluslik rongisõit mägedes, budismi keskus Kandy, Sigiriya kaljukindlus, teetehased ja vürtsialad + linnapuhkus multikultuurses Singapuris

1690 €
                
Vaata lisa ...


16 põhjust külastada Singapuri ...


Maitseelamused

Singapur on linn, kus iga gurmaan leiab oma maitse-eelistustele vastava toidu. Siin pakutakse kohalikke hõrgutisi, milles ei pea kunagi pettuma. Muideks Singapuri tänavatoit on maailmakuulus pakkudes laia valikut erinevate maade köökide mõjutustega toite. Seda hindavad ja armastavad nii kohalikud ise kui ka tunnustatud on seda lausa Michelini tärniga!
Samas pannakse Aasias kokku parima 50 restorani nimekirja ja Singapuri söögikohti leidub selles kõige rohkem.
 

Singapur – kultuuride sulam

Linnriik Singapur on üks kõige läänelikumaid paiku Aasias, ometi peitub tema suurim võlu hiina, hindu ja malai kultuuride segunemises. Singapur on maailma väikseim riik (isegi Hiiumaast väiksem), kuid siin elab üle 5 miljoni elaniku. Riigis on ametlikult käibel neli erinevat riigikeelt - inglise, malai, mandariini ja tamili keel. 


Ostuparadiis

Singapur on tõeline ostuparadiis šoppajatele. Eliit-moepoed, tuntuimad disainikaubamajad, aga ka supermarketid ja kaubamajad pakuvad mida iganes kalleimatest brändidest soodsate ostudeni. Sisseoste tehes võib siin veeta päevi - saadaval on kõik kuulsad disainirõivad, -kingad, -kotid. Elektroonikakauplused on Singapuris lausa mitmekorruselised. Üks kaubamaja lõppeb, teine algab, osad poodidest asuvad maa peal, teised jällegi maa all ...


Põnevad ja omanäolised linnaosad

Multikultuurest linnast saab parema ülevaate, kus külastada etnilisi linnaosasid - Little India, Arab Street, China Town, Kampong Glam, Colonial District, Holland Village, Geyland. Singapur on segu Euroopa ja Aasia kultuurist, siin leidub nii inglise koloniaalarhitektuuri kui Uue Maailma pilvelõhkujaid, kõrvuti ristiusu kirikutega seisavad hindu templid, islami mošeed ja budistlikud templid.


Singapuri arhitektuur

Tuleviku linn Singapur – nii seda kutsutakse. Futuristlikud pilvelõhkujad, Aasia suurim vaateratas, tuleviku botaanikaaed Gardens by the Bay, ulmelise arhitektuuriga Marina Bay Sands kompleks ... kõik see on lihtsalt hullumeelne.


Muuseumid

Populaarseim on Singapuri kunstimuuseum, rahvusmuuseum, aasia tsivilisatsioonide muusem, Changi muuseum jp. Lastele ja lapsemeelsetele soovitame aga mänguasjamuuseumi.Perereisi sihtkoht

Singapur sobib ideaalselt perereisi sihtkohaks – siin saab teha jõesafari ja õppida tundma erinevate maailma piirkondade floorat ja faunat, külastada Jurong linnuparki, kus on üle 5000 linnu ja 400 erinavat linnuliiki ja veeta päev Adventure Cove veepargis või minna öösafarile.


Teemapargid nii suurtele kui väikestele

Külasta Universal Studiot, lõbutse Wild Wild Wet’s ning külasta seejärel Haw Par Villa – park, mis baseerub hiina mütoloogiale

Ööelu

Vilgas ööelu käib Clarke Quayal ja Boat Quayal, siin on suur valik erinevaid ööklubisid, pubisid ja elava muusikaga kohti, kus veeta tore õhtu. Kes aga armastavad klubimuusikat, need peaksid võtma osa Siloso rannapidudest.
Spordiüritused

Septembris toimub Formula 1 Grand Prix Singapuri etapp, oktoobris WTA Finals, aprillis Singapore Rugby Sevens.

Tervislik eluviis

Tervislikku eluviis ja tervisesport on Singapuris hinnas. Jooga, tervisejooks, kõndimine, jalgrattasõit. Aastas toimub ka kaks suuremat üritust Sundown Marathon ja Soulscape Festival.
Rohelus ja pargid

Hoolimata sellest, et Singapuri pindala on väike ja sellel väikesel maalapil elab üle 5 miljoni inimese, on siin üksjagu parke, aedasid, troopilisi metsasid, mangroovisalusid. Ka kesklinnas jalutades näeb kõikjal puid, lilli ja mitmesuguseid rohelisi taimi. Soovitame külastada Singapuri botaanikaaeda ja Gardens by the Bay'd.


Metsik loodus

Ka seda on siin võialik leida - Bukit Timahi looduskaitsealalt leiab troopilise metsa, kus on toredad matkarajad, lisaks tasub külastada MacRitchie veehoidlat.
Rannapuhkus

Päike, meri, liivarand – külasta mõnda lõunarannikul asuvat saart - Sentosa, Pulau Ubin, Kusu saar ja Sisters.

Transport

Singapuris on väga hästi korraldatud rongide (MRT) ja bussidega transpordivõrgustik. Kõik rongid ja maa-alused jaamad on varustatud kliimaseadmetega, pakkudes ajutist jahutust valitsevast kuumusest.
Külalislahkus

Singapur on ehe näide aasia külalislahkusest. Siin sa tunned end teretulnuna, sinu soovide ja ootustega arvestatakse. Tere tulemast Sinapuri!