Avalehele

Reisikalender

Sihtkohad
» bali
Liitu listiga

Singapur

Singapur on puhas, efektiivse infrastruktuuriga ning kindlate reeglitega ühiskond. Tegu on arenenud turumajanduse ja kõrge elatustaseme riigiga. Me tutvume Singapuri suurlinnaga nii päeval kui öösel, käime vaatamas kuulsat valgusetendust ja külastame Singapuri etnilisi linnaosasid. Maitseme ka erinevaid aasia köögi hõrgutisi ja õpime tundma Singapuri tänavatoidukultuuri.

Singapuri linnriigist saab hea ülevaate juba paari päevaga, seetõttu korraldame reise Singapuri koos Sri Lanka, Bali või Filipiinide külastusega, kus pakume samuti eestikeelset ekskursiooniprogrammi ning loomulikult jääb ka aega rannapuhkuse nautimiseks.


MEIE REISID SINGAPURI

 
NOVEMBER 2019

ÜKS REIS, KAKS RIIKI - SRI LANKA JA SINGAPUR
01.11-15.11.2019
Kohapealne programm 1020-1080€
*hinnale lisandub lennupilet
Vaata lisa ...


SRI LANKA JA SINGAPUR: loodusreis koos rannapuhkusega Sri Lankal + U2 kontsert Singapuris koos seiklusliku linnatuuriga
15.11-01.12.2019
Kohapealse programm koos otselennuga Sri Lankalt Singapuri 1270 €
*lennupiletite hinnad nendeks kuupäevadeks algavad 600 €
Vaata lisa ...


SINGAPUR: kontsertreis - U2 kontsert koos seiklusliku linnatuuriga
27.11-01.12.2019
Kohapealne programm 490  €
*hinnas ei sisaldu lennupilet, lennupileti hind al 580 €
Vaata lisa ...


SINGAPUR JA BALI: U2 kontsert Singapuris koos seiklusliku linnatuuriga + looduse- ja kultuurireis Bali saarele
27.11-14.12.2019
Kohapealne programm koos otselennuga Singapurist Balile 1190 €
*lennupiletite hinnad nendeks kuupäevadeks algavad 660 €
Vaata lisa ...


SINGAPUR JA SRI LANKA: U2 kontsert Singapuris koos seiklusliku linnatuuriga + ringreis Sri Lankal koos rannapuhkusega
27.11-14.12.2019
*soovi korral on võimalik loobuda ringreisist ja nautida vaid rannapuhkust
Kohapealne programm koos otselennuga Singapurist Sri Lankale 1160 €
*lennupiletite hinnad nendeks kuupäevadeks algavad 610 €
Vaata lisa ...
 

16 põhjust külastada Singapuri ...


Maitseelamused

Singapur on linn, kus iga gurmaan leiab oma maitse-eelistustele vastava toidu. Siin pakutakse kohalikke hõrgutisi, milles ei pea kunagi pettuma. Muideks Singapuri tänavatoit on maailmakuulus pakkudes laia valikut erinevate maade köökide mõjutustega toite. Seda hindavad ja armastavad nii kohalikud ise kui ka tunnustatud on seda lausa Michelini tärniga!
Samas pannakse Aasias kokku parima 50 restorani nimekirja ja Singapuri söögikohti leidub selles kõige rohkem.
 

Singapur – kultuuride sulam

Linnriik Singapur on üks kõige läänelikumaid paiku Aasias, ometi peitub tema suurim võlu hiina, hindu ja malai kultuuride segunemises. Singapur on maailma väikseim riik (isegi Hiiumaast väiksem), kuid siin elab üle 5 miljoni elaniku. Riigis on ametlikult käibel neli erinevat riigikeelt - inglise, malai, mandariini ja tamili keel. 


Ostuparadiis

Singapur on tõeline ostuparadiis šoppajatele. Eliit-moepoed, tuntuimad disainikaubamajad, aga ka supermarketid ja kaubamajad pakuvad mida iganes kalleimatest brändidest soodsate ostudeni. Sisseoste tehes võib siin veeta päevi - saadaval on kõik kuulsad disainirõivad, -kingad, -kotid. Elektroonikakauplused on Singapuris lausa mitmekorruselised. Üks kaubamaja lõppeb, teine algab, osad poodidest asuvad maa peal, teised jällegi maa all ...


Põnevad ja omanäolised linnaosad

Multikultuurest linnast saab parema ülevaate, kus külastada etnilisi linnaosasid - Little India, Arab Street, China Town, Kampong Glam, Colonial District, Holland Village, Geyland. Singapur on segu Euroopa ja Aasia kultuurist, siin leidub nii inglise koloniaalarhitektuuri kui Uue Maailma pilvelõhkujaid, kõrvuti ristiusu kirikutega seisavad hindu templid, islami mošeed ja budistlikud templid.


Singapuri arhitektuur

Tuleviku linn Singapur – nii seda kutsutakse. Futuristlikud pilvelõhkujad, Aasia suurim vaateratas, tuleviku botaanikaaed Gardens by the Bay, ulmelise arhitektuuriga Marina Bay Sands kompleks ... kõik see on lihtsalt hullumeelne.


Muuseumid

Populaarseim on Singapuri kunstimuuseum, rahvusmuuseum, aasia tsivilisatsioonide muusem, Changi muuseum jp. Lastele ja lapsemeelsetele soovitame aga mänguasjamuuseumi.Perereisi sihtkoht

Singapur sobib ideaalselt perereisi sihtkohaks – siin saab teha jõesafari ja õppida tundma erinevate maailma piirkondade floorat ja faunat, külastada Jurong linnuparki, kus on üle 5000 linnu ja 400 erinavat linnuliiki ja veeta päev Adventure Cove veepargis või minna öösafarile.


Teemapargid nii suurtele kui väikestele

Külasta Universal Studiot, lõbutse Wild Wild Wet’s ning külasta seejärel Haw Par Villa – park, mis baseerub hiina mütoloogiale

Ööelu

Vilgas ööelu käib Clarke Quayal ja Boat Quayal, siin on suur valik erinevaid ööklubisid, pubisid ja elava muusikaga kohti, kus veeta tore õhtu. Kes aga armastavad klubimuusikat, need peaksid võtma osa Siloso rannapidudest.
Spordiüritused

Septembris toimub Formula 1 Grand Prix Singapuri etapp, oktoobris WTA Finals, aprillis Singapore Rugby Sevens.

Tervislik eluviis

Tervislikku eluviis ja tervisesport on Singapuris hinnas. Jooga, tervisejooks, kõndimine, jalgrattasõit. Aastas toimub ka kaks suuremat üritust Sundown Marathon ja Soulscape Festival.
Rohelus ja pargid

Hoolimata sellest, et Singapuri pindala on väike ja sellel väikesel maalapil elab üle 5 miljoni inimese, on siin üksjagu parke, aedasid, troopilisi metsasid, mangroovisalusid. Ka kesklinnas jalutades näeb kõikjal puid, lilli ja mitmesuguseid rohelisi taimi. Soovitame külastada Singapuri botaanikaaeda ja Gardens by the Bay'd.


Metsik loodus

Ka seda on siin võialik leida - Bukit Timahi looduskaitsealalt leiab troopilise metsa, kus on toredad matkarajad, lisaks tasub külastada MacRitchie veehoidlat.
Rannapuhkus

Päike, meri, liivarand – külasta mõnda lõunarannikul asuvat saart - Sentosa, Pulau Ubin, Kusu saar ja Sisters.

Transport

Singapuris on väga hästi korraldatud rongide (MRT) ja bussidega transpordivõrgustik. Kõik rongid ja maa-alused jaamad on varustatud kliimaseadmetega, pakkudes ajutist jahutust valitsevast kuumusest.
Külalislahkus

Singapur on ehe näide aasia külalislahkusest. Siin sa tunned end teretulnuna, sinu soovide ja ootustega arvestatakse. Tere tulemast Sinapuri!