Avalehele

Reisikalender

Sihtkohad
Liitu listiga

Rannapuhkus Sri Lanka lõunarannikul koos loodusprogrammiga - kaks loomavaatlussafarit, kilpkonnakasvandus, vaalavaatlus, eksootilised taimed

16.02-02.03.2018


Reede, 16.veebruar 2018 – lennud Sri Lankale

Ühe ümberistumisega rahvusvahelised lennud Sri Lankale


Laupäev, 17.veebruar 2018 – saabumine Sri Lankale, sõit saare lõunarannikule

Saabumine Sri Lankale. Privaattransfeer saare lõunarannikule - siin ootavad ees pikad liivarannad ja palmisalud, rahulikud lahesopid, mis sobivad ujumiseks ja veerõõmude nautimiseks. Lähedal asuvad ka metsikumad surfirannad, kus saab sportlikult aega veeta.


Pühapäev-teisipäev, 18-20.veebruar 2018 – rannapuhkus Mirissas

Puhkus India ookeani kallastel – meri, päike, liivarand ... Aeg iseendale ja oma lähedastele, kolmepäevane puhkus, et vabaneda argipäeva stressist ja olla valmis uusi looduselamusi vastu võtma.
Hinnas hommikusöögid


Kolmapäev, 21.veebruar 2018 – loomavaatlussafari Udawalawe rahvuspargis


Tänane päev on kõikide loodussõprade maiuspala. Ees ootab väljasõit Udawalawe rahvusparki, kus teeme loomavaatlussafari ning läheme vaatama ka elevandipoegade toitmist. Meil on siin lootust näha nii elevante, vesipühvleid, metssigu, šaakaleid, hirvesid, paabulindusid jt eksootilisi Aasia loomi.

Õhtuks sõidame aga teise rahvuspargi lähistele, kuhu jääme ka ööbima.
Hinnas hommiku- ja õhtusöök ning loomavaatlussafari


Neljapäev, 22.veebruar 2018 – loomavaatlussafari Yala rahvuspargis

Teise loomavaatlussafari Yala rahvuspargis teeme kohe varahommikul, siis kui loodus ärkab ja loomad on ärksad. Yala rahvuspark on üks suurimad Sri Lankal ja teistsuguse maastikuga, kui Udawalawe. Siin on lootust näha ka leopardi, just nende otsimisele me sellel hommikul keskendume, kuid näeme ka muid põnevaid loomi ja linde.

Peale loomavaatlussafarit alustame sõitu Mirissasse.
Hinnas hommikusöök ja loomavaatlussafari


Reede 23.
veebruar 2018 – vaba päev või salaranna avastamine

Vaba päev, mida saate sisustada oma soovide kohaselt. Soovijatega läheme avastama Salaranda.
Hinnas hommikusöök


Laupäev 24.
veebruar 2018 – delfiini- ja vaalavaatlusretk merel

Täna varahommikul on soovijatel võimalik osaleda vaalavaatlusreisil, mis on selle piirkonna üheks põhiatraktsiooniks ja pakub elamusi nii suurtele kui väikestele. Vaalavaatluslaevad väljuvad Mirissa keskuses asuvast sadamast.

Lõunaks jõuame oma majutuskohta tagasi, soovijad saavad minna randa või siis lihtsalt puhata peale merereisi.
Hinnas hommikusöök


Pühapäev 25.veebruar 2018 – rice & curry kokanduskursus

Täna saavad soovijad teha esmast tutvust Sri Lanka köögiga ja õppida kohalike perenaiste käest rice&curry valmistamise saladusi. Korraga saab kokata kuus inimest, seega palume oma soovist varakult ette teatada.
Hinnas hommikusöökEsmaspäev 26.veebruar 2018 – vaba päev


Teisipäev 27.veebruar 2018 – teeistandus, kilpkonnakasvandus, Galle vanalinn

Tänane ekskursioon annab meile suurepärase võimaluse teha lähemat tutvust teevalmistamise protsessiga ja tutvuda erinevate taimeliikidega, mis kasvavad samas istanduses lisaks teepõõsastele.

Seejärel külastame kilpkonnakasvandust, kus saame teada, mida vabatahtlikud igapäevaselt teevad, et kilpkonnamunadest ikka pojad kooruksid, kuidas ravitakse vigastada saanud kilpkonni ja miks on vajalik kohalike teadlikkuse kasvatamine.

Pärastlõunal külastame aga Galle kindlust – siia asusid esimestena portugaallased ja hiljem ka hollandlased. See on ilus ja täiesti omanäoline koht Sri Lankal.
Hinnas hommikusöök ja päevaekskursioon


Kolmapäev-neljapäev, 28.veebruar ja 1.märts 2018 – vabad päevad ja kodutee

Vaba päev viimaste rannamõnude nautimiseks ja puhkamiseks. Neljapäeva pealelõunal väljub transfeer lennujaama ning algabki kodutee.
Hinnas hommikusöögid
Reisi hind 1 440 €

Lisainformatsioon ja broneerimine tel 64 60 700, 51 66 875, fixideed@fixideed.ee