Avalehele

Reisikalender

Sihtkohad
Liitu listiga

JÕULU- JA AASTAVAHETUSE LOODUSREIS SRI LANKALE -

VAALAVAATLUS, LOOMAVAATLUSSAFARI KOOS ÖÖBIMISEGA LOODUSPARGIS, ELLA MÄGINE LOODUS, KOSED, TEEISTANDUSED


18.12.2017-04.01.2018
Kohapeal 15 öödEsmaspäev, 18.detsember 2017 – lennud Sri Lankale

Teisipäev, 19.detsember 2017 – saabumine Sri Lankale, sõit saare lõunarannikule

Saabumine Sri Lankale. Privaattransfeer saare lõunarannikule Mirissasse, mida loetakse üheks ilusamaks rannaks sellel kaunil saarel. Esmane tutvus ümbruskonnaga. Majutus hubases külalistemajas, mis on broneeritud meie reisiseltskonnale.
 
Kohapeal eestikeelne teenindus!


Kolmapäev 20.detsember 2016 – puhkus Mirissas

Mirissa - see on troopiline paradiis, kus nautida meeldivat rannapuhkust. Siin ootavad ees pikad liivarannad ja palmisalud, rahulikud lahesopid, mis sobivad ujumiseks ja veerõõmude nautimiseks. Lähedal asuvad ka metsikumad surfirannad, kus saab sportlikult aega veeta.

Söögikohti on palju nii rannas kui ranna lähistel, soovijad saavad nautida ööelu. Keda aga huvitab kokandus, nendel on võimalik osaleda kokanduskursusel, kus õpetakse Sri Lanka rice & curry valmistamise saladusi.
Hinnas hommikusöök


Neljapäev 21.detsember 2016 – delfiini- ja vaalavaatlus

Varahommikul läheme paatidega merele delfiine ja vaalasid otsima. Hommikusöögi sööme juba laeva pardal. Vaalavaatlus on selle piirkonna üheks põhiatraktsiooniks ja pakub elamusi nii suurtele kui väikestele. Vaalavaatluslaevad väljuvad Mirissa keskuses asuvast sadamast.
Lõunaks jõuame oma majutuskohta tagasi, soovijad saavad minna randa või siis lihtsalt puhata peale merereisi või miks mitte teha läbi veel üks surfitund.
Hinnas hommikusöök


Reede 22.detsember 2016 – snorgeldamine koos suurte merikilpkonnadega, Matara vanalinn

na läheme snorgeldama koos suurte merikilpkonnadega. Kes aga snorgeldada ei soovi, saab siin niisama päikest võtta, ujuda ja rannas jalutada. See on ilus ilma suurte laineteta rannasopp.

Peale snorgeldamist sõidame Matarasse, kus jalutame ajaloolises vanalinnas ja sööme lõunat.
Hinnas hommikusöök


Laupäev 23.detsember 2016 – Mulkirigala Rock Temple ja loomavaatlussafari Yala rahvuspargis koos ööbimisega safaritelgis

Peale hommikusööki on aeg pakkida oma kohvrid ja suunduda paaripäevasele ringreisile. Esmalt teeme peatuse Mulkirigalas, kus asub võimas koobastempel, mida kutsutakse ka Mulkirigala Raja Maha Viharaya.

Sealt sõidame edasi Yala rahvusparki loomavaatlussafarile, kus on võimalus näha nii elevante, vesipühvleid, metssigu, šaakaleid, hirvesid, paabulindusid, hea õnne korral ka leoparde. Kuid see pole veel kõik, tänase öö veedame luksuslikes safaritelkides, kus me saame osa kõikidest ööhäältest ja pole harv, kus loomad telkide läheduses jalutavad. See on tõeline elamus!

Hinnas hommiku-, lõuna- ja õhtusöök ning üks safari ööbimise kohta


Pühapäev 24.detsember 2016 – Yala rahvuspark – Ella mägine loodus


Hommikusöök rahvuspargis. Yalast sõitame Ellasse. Ella on kuulus oma võrratu mägise looduse ja vaatemänguliste koskede poolest. Kui jääb aega, siis teeme peatuse ka mõnes teeistanduses. Ööbime Ellas.

Hinnas hommikusöök


Esmaspäev 25.detsember 2016 – sõit rannikule, rannapuhkus kas Mirissas või Unawatunas

Peale hommikusööki sõidame taas tagasi lõunarannikule. Kes soovivad, võivad jätkata rannapuhkust Mirissas ja kes soovivad ka mõnda muud piirkonda avastada, need võivad veeta puhkuse teise osa populaarses turismipiirkonnas Unawatunas.

Nii Mirissas kui Unawatunas on võimalik valida erinevate majutusvõimaluste vahel.
Hinnas hommikusöök


Teisipäev 26.detsember 2016 – teisipäev 02.jaanuar 2017 – rannapuhkus koos aastavahetuspidustustega


Peale elamusterikas loodusseiklust on hea nautida rannapuhkust ja avastada ümbruskonda ning valmistuda uue aasta vastuvõtuks.  
Hinnas hommikusöökKolmapäev, 03.jaanuar 2018


Vaba hommik viimaste puhkuserõõmude nautimiseks, pealelõunal tuleb transfeer järgi, et viia teid lennujaama. Rahvusvahelised lennud (saabumine 4.jaanuaril)
Hinnas hommikusöök


Reisiprogrammi hind koos ringreisiga al 1980 € sõltuvalt valitud majutusest


Lisainfo ja broneerimine tel 64 60 700, 51 66 875, fixideed@fixideed.ee
Reisikorraldaja: FIX IDEED