Avalehele

Reisikalender

Sihtkohad
Liitu listiga

Päikesepuhkus Sri Lankal

16.02-02.03.2018
23.02-08.03.2018 (koolivaheaeg)Reede, 16.veebruar või 23.veebruar – lennud Sri Lankale

Mugava lennugraafiku ja vaid ühe ümberistumisega lennud Sri Lankale


Laupäev, 17.veebruar või 24.veebruar – saabumine Sri Lankale, sõit saare lõunarannikule

Saabumine Sri Lankale. Privaattransfeer saare lõunarannikule Mirissasse, mida loetakse üheks ilusamaks rannaks sellel kaunil saarel. Esmane tutvus ümbruskonnaga.
Majutus hubases külalistemajas, mis on broneeritud meie reisiseltskonnale. Ootame sellele reisile ka teisi lastega peresid, nii on lastel seltsis segasem ning üheskoos tore saareriiki avastada.


Pühapäev 18.veebruar või 25.veebruar - kolmapäev 28.veebruar 2018 või teisipäev, 6.märts  – puhkus India ookeani kallastel

Mirissa - see on troopiline paradiis, kus nautida meeldivat rannapuhkust. Siin ootavad ees pikad liivarannad ja palmisalud, rahulikud lahesopid, mis sobivad ujumiseks ja veerõõmude nautimiseks. Lähedal asuvad ka metsikumad surfirannad, kus saab sportlikult aega veeta.

Söögikohti on palju nii rannas kui ranna lähistel, soovijad saavad nautida ööelu. Keda aga huvitab kokandus, nendel on võimalik osaleda kokanduskursusel, kus õpetakse Sri Lanka rice & curry valmistamise saladusi.


Kui aga päevitamisest ja rannas olemisest küll saab, siis soovitame minna näiteks vaalavaatlusretkele, mis on selle piirkonna üheks põhiatraktsiooniks ja pakub elamusi nii suurtele kui väikestele. Vaalavaatluslaevad väljuvad Mirissa keskuses asuvast sadamast.


Elamuseks on kindlasti ka loomavaatlussafari, kus on võimalus näha nii elevante, vesipühvleid, metssigu, šaakaleid, hirvesid, paabulindusid, hea õnne korral ka leoparde. Udawalawe (elevandid) ja Jala rahvuspargid asuvad vaid päevase väljasõidu kaugusel, nii et õhtuks jõuab kenasti oma majutuskohta tagasi.Aktiivse puhkuse harrastajad saavad siin sõita lainelauaga või osaleda algajate surfikoolitusel naaberkülas. Samuti on siin võimalik snorgeldada koos suurte merikilpkonnadega.

Kui on aga soovi tutvuda naaberlinnade Unawatuna ja Hikkaduwaga, siis ka sinna pole pikk tee ning minnes tuk-tukiga tuleb ka hind odav.

Igav siin kindlasti ei hakka, pigem jääb päevadest puudu ja hinge kriipiv soov ühel päeval tagasi tulla.


Neljapäev, 01.märts või kolmapäev 7.märts - algab kodutee

Vaba hommik viimaste puhkuserõõmude nautimiseks, pealelõunal tuleb transfeer järgi, et viia teid lennujaama.

Ühe ümberistumisega lennud Tallinnasse.

Kohapeal eestikeelne teenindus! Soovi korral on võimalik osaleda lisaekskursioonidel ja -väljasõitudel.Reisi hind täiskasvanule majutusega kahekohalises toas:


Reisiperiood 16.02-02.03.2018
- eripakkumine vabanenud neljale kohale 1 080 €


Reisiperiood 23.02-08.03.2018 (koolivaheaeg) 3 viimast kohta
- 1 240 € täiskasvanu majutusega ventilaatoriga toas ja 1030 € alla 12.a. laps koos kahe täiskasvanuga
- 1 320 € täiskasvanu majutusega konditsioneeriga toas ja 1030 € alla 12.a. laps koos kahe täiskasvanuga


Lisainfo ja broneerimine fixideed@fixideed.ee, tel 64 60 700, 51 66 875