Avalehele

Reisikalender

Sihtkohad
Liitu listiga

Avasta suurlinn Singapur ja naudi rannapuhkust Sri Lanka paradiisirandadel

Reis toimub 17.11-28.11.2017


Reis algab päikesepuhkusega Sri Lankal, kus ootavad ees pikad liivarannad, helesinine soe ookean, päike ja eksootiline lopsakas loodus, kuid lisaks sellele ka rikas kultuur, huvitav ajalugu, võrratud aasia maitseelamused, sõbralikud ja naeratavad kohalikud. Ega ilmaasjata ei nimetanud maadeuurija Marco Polo seda maailma parimaks saareks. Sri Lanka on saar, kus on ka mitmekesised vaba aja veetmise võimalused – siin saab minna vaalavaatlusretkele või hoopiski loomavaatlussafarile, teha väljasõite riisiterrasside või teeistanduste vahele, õppida surfama, tutvuda ajaloo- ja kultuurimälestistega jpm.

Kui aga olete end välja puhanud, saanud kauni jume peale ja D-vitamiinivarud täiendatud, siis on just ige aeg suunduda avastama võrratut Singapuri. Singpur on puhas, efektiivse infrastruktuuriga ning kindlate reeglitega ühiskond. Tegu on arenenud turumajanduse ja kõrge elatustasemega riigiga. Me tutvume Singapuri suurlinnaga nii päeval kui öösel, siin teeme ka eestikeelse tänavatoidutuuri, et õppida paremini tundma aasia kööki.Reede, 17.november 2017: rahvusvahelised lennud

Rahvusvahelised lennud Tallinnast Sri Lankale


Laupäev, 18.november 2017: saabumine Sri Lankale


Peale maandumist Colombo rahvusvahelises lennujaamas ja piiriületusprotseduuride läbimist viib privaattransfeer teid saare lõunarannikule, kus asuvad saare kaunimad rannad. Majutus hubases külalistemajas.
Kohapeal eestikeelne teenindus!

Hinnas hommikusöök hotellis


Pühapäev-reede, 19-24.november 2017: rannapuhkus Mirissas

Mirissa - see on troopiline paradiis, kus nautida meeldivat rannapuhkust. Söögikohti on palju nii rannas kui ranna lähistel, soovijad saavad nautida ööelu. Lisaks soovitame minna vaalavaatlusretkele, mis on üks selle piirkonna põhiatraktsioonidest. Soovijatel avaneb võimalus tutvuda kohaliku köögiga ja osaleda kokakoolis, kus menüüs loomulikult rice & curry.


Aktiivse puhkuse harrastajad saavad siin sõita lainelauaga või osaleda algajate surfikoolitusel. Samuti on siin võimalik snorgeldada koos suurte merikilpkonnadega.

Päevaseid väljasõite saab teha rahvusparkidesse, kus saab teha loomavaatlussafari. Samuti tasub sõita Gallesesse, Unawatunasse ja Hikkaduwasse.

Igav siin kindlasti ei hakka, pigem jääb päevadest puudu ja hinge kriipiv soov ühel päeval tagasi tulla.
Hinnas hommikusöögid


Laupäev, 25.november 2017: siselend Singapuri, öine Singapur

Peale hommikusööki transfeer lennujaama, kust väljub otselend Singapuri. Peale piiriületusformaalsuste läbimist ja pagasi kättesaamist kohtute meie eestikeelse reisisaatjaga ja sõidate südalinnas asuvasse hotelli.

Õhtul läheme üheskoos tutvuma öise Singapuriga ja vaatame Marina Bay’s uhket valgus-šhow’d.


Pühapäev, 26.november 2017: noobel linnriik Singapur, tänavatoidu maitseelamuste tuur

Vaba hommik. Soovijatega teeme aga kohe hommikul Singapuri linnatuuri, et saada parem ülevaade sellest multikultuursest ja põnevast linnast.

Pealelõunal aga sukeldume Singapuri toidumaailma ja degusteerime erinevaid maitseid. Singapuri tänavatoit on maailmakuulus pakkudes laia valikut erinevate maade köökide mõjutustega toite. Seda hindavad ja armastavad nii kohalikud ise kui ka tunnustatud on seda lausa Michelini tärniga! Tänavatoidu maitseelamuste tuur viib meid läbi kihava Hiinalinna, mis on omaette vaatamisväärsuseks Singapuris.

Hinnas hommikusöök hotellis ja tänavatoidu tuur


Esmaspäev, 27.november 2017: vaba päev Singapuris, hilisõhtune lend koju

Vaba päev Singapuris, mida on võimalik sisustada oma soovide kohaselt. Soovijatega teeme jalutuskäigu ümbruskonnas ja tutvume Singapuriga veidi teise nurga alt, kui eelmisel päeval. Kui aga kellelgi on erisoove näiteks külastada Universali stuudiot või okeanograafiamuuseumi, orhideede aeda vmt, siis aitame teil soovid ellu viia.Õhtuhämaruses on võimalik minna öösafarile ainulaadsesse ööloomaaeda.

Kes aga pole huvitatud öösafarist, need võivad näiteks minna sisseoste tegema Orchard road-i shoppingu paradiisi või siis aitame leida mõne hea restorani, kus õhtust süüa.

Õhtul viib transfeer lennujaama, kust algab kodutee. Saabumine Tallinnasse 28.novembril.


Reisi hind 1 780 €


Lisainfo ja reisi broneerimine 64 60 700, 51 66 875 fixideed@fixideed.ee