Avalehele

Reisikalender

Sihtkohad
Liitu listiga

AVASTA FILIPIINIDE SAARERIIKFilipiinide saareriik koosneb 7107 saarest ja on kui maapealne paradiis kesk vetevälju. Türkiissinine meri, valged liivarannad, rahulikud lahesopid ujumiseks, riisiterrassid, vulkaanilised mäed ja sõbralikud kohalikud ... need on vaid üksikud märksõnad iseloomustamaks seda kaunist ja avastamist väärt sihtkohta.

Me korraldame Filipiinidele neli erineva programmiga reisi veebruaris 2019 – neist kaks toimuvad talvisel koolivaheajal ning ühe seiklusliku iseloomuga loodusreisi ja lõõgastava rannapuhkuse koos maitseelamuste lisaprogrammiga veebruari keskel.

Lisaks Filipiinidele külastame sama reisi raames kosmopoliitset Singapuri ehk siis saame ühe reisi jooksul õppida tundma kahte täiesti erinevat saareriiki – Filipiine ja Singapuri.


Rannapuhkus Boholil koos maitseelamusteprogrammiga
08.02-20.02.2019
Reisi hind 1 700 €

Soovitame reisi neile, kes soovivad puhata valgetel liivarandadel, nautida head sööki ja seltskonda. Kuid samas on huvi ka kohapealse elu-olu avastamise vastu ning soov õppida lähemalt tundma filipiinide köögi hõrgutisi – programmi kuulub ka paaripäevane väljasõit saare teise otsa, kus turiste on vähe ning kus läheme koos kohalikega mereande korjama, et meie poolt korjatud andidest endile üks tore piknik korraldada ning külastame mägiküla ja õpime seal tundma nende kokakunsti saladusi, lisaks teeme külas jalutuskäigu ja tutvume kohaliku eluga.

Vaata lähemalt ...


Seikluslik loodusreis Filipiinidel ja suurlinn Singapur
08.02-24.02.2019 (reisi pikkus 17 päeva)
Reisi hind 2 220 €

See reis on neile, kes soovivad palju kogeda ja näha ning kellele meeldib seigelda looduses. Kuid samas jääb aega ka rannarõõmude nautimiseks valge liivaranna ja türkiissinise veega randades. Reisi jooksul külastatakse kolme saart – Cebu't, Boholi ja unikaalset Camiguin'i “Island Born of Fire", kus on ruutkilomeetri kohta rohkem vulkaane, kui kusagil mujal maailmas, ollakse üks öö ka Filipiinide pealinnas Manilas ning reisi lõpus tehakse lähemat tutvust ka suurlinliku Singapuriga.

Reisiprogrammi kuuluvad nii matkad vulkaanide jalamil kui vaatemänguliste jugade juurde, kuuma- ja külmeveeallikate külastused, mereandide korjamine koos kohalikega nii nagu on rannarahvas aastasadu seda teinud, kokanduskursus kohalikus külas, kus turist on samasugune haruldus nagu nemad meile, šokolaadimäed ja eksootilised tarsierid ja palju-palju muud.

Vaata lähemalt ...Üks reis, kaks riiki – suurlinn Singapur ja rannapuhkus Filipiinidel
22.02-07.03.2019 talvine koolivaheaeg
Reisi hind 1 850 €

Reis algab Singapuri külastusega, mis on kõrge arengutasemega omanäoline linn-riik. Vaatame kuulsaid valgusetendusi, jalutame jõe kaldal, uurime kohalikku elu ja tutvume erinevate etniliste linnaosadega.
Seejärel lendame Filipiinidele, kus saab nautida kosutavat rannapuhkust valgetel liivarandadel, ujuda kristallselges vees ja võtta ette merereis lähedalasuvatele laidudele või minna saaretuurile. Reisi viimase päeva veedame Manila linnakus, kus jääb aega ka viimaste sisseostude tegemiseks, väljas einestamiseks või katusebasseinis ujumiseks.

Vaata lähemalt ...


Talvine koolivaheaeg Singapuris ja Filipiinidel
*koos paaripäevase ekskursiooniprogrammiga Boholi saarel
22.02-07.03.2019
Reisi hind 1 980 €

Reisi algus on sama nagu eelmisel programmil ehk siis reisi esimesed päevad veedame uhkes Singapuris, sealt lendame Filipiinidele, kus naudime rannapuhkust Boholil kuulsal Alona rannal ning lisaks sellele teeme paaripäevase väljasõidu saare teise otsa, kus saame lähemalt tutvuda kohalike igapäevase eluga, näeme, mida nemad igapäevaselt teevad, et toit oleks laual, käime vaatamas külakooli ning samas tutvume ka Boholi erilise looduse- ja loomariigiga – šokolaadimäed, tarsierid, suured liblikad.

Vaata lähemalt ...

Lisainfo ja broneerimine 64 60 700, 51 66 875, fixideed@fixideed.ee