Avalehele

Reisikalender

Sihtkohad
Liitu listiga

Tansaania

Tansaaniast teatakse suhteliselt vähe, sest enamus turiste, kes arvab end tõelist Aafrikat tahtvat näha, rändab turistidest üleküllastunud Keeniasse või Lõuna-Aafrikasse. Tansaania on ka kallim, sest sealne ehedus ja võimalused on suuremad ja reaalsemad. Jäävad ju Aafrika kõrgeim mägi Kilimandžaaro, suurim rahvuspark Serengeti, Viktoria järv ja 1001. öö raamatu peategelase - sultani, valitsetud Zanzibar just selle riigi piiridesse.

Reisisihtkohana soovitame Tansaaniat nii neile, kes soovivad nädalaks-paariks aja maha võtta ning nautida lihtsalt rannapuhkust India ookeani kaldal kui ka neile, kes soovivad oma kogemustepagasit rikastada ehedate safarielamustega või siis hoopiski Kilimandžaarot vallutades. Tansaania on suur ja turistisõbralik riik, mis pakub väga erinevaid võimalusi...

Meie poole julgelt võite pöörduda, kui soovite minna oma pere või seltskonnaga Tansaaniasse, oleme alati meelsasti abiks individuaalprogrammide koostamisel ning samuti olete teretulnud ühinema meie Tansaania grupireisidega.


Lisainfo ja broneerimine 51 66 875, fixideed@fixideed.ee