Avalehele

Meist

Meedia
Viited
M├╝├╝gitingimused

FIX IDEED


FIX IDEED pakub reise, mis on elamused. Neid iseloomustavad unikaalsed ja unustamatud programmid, kõrge teenindustase sihtkohas ning pidev uute sihtkohtade ja programmide väljatöötamine.

Oleme reiside korraldamisega tegelenud viimased kuusteist aastat. Meiega koos on matkatud liustikel Alaskas, käidud külas Põhja-Tais elaval Kareni hõimul, seigeldud rendiautodega Uus-Meremaal, tehtud tutvust Paapua Uus-Guinea looduse ja kohalike elanikega, pandud end proovile raftinguseiklusel Zambesi jõel ja kaasa elatud nii Markko Märtinile Corona WRC-rallil Mehhikos kui ka Barutole sumo suurturniiril Osakas.
Suuremad projektid on olnud Vahur Kersnaga, mille raames salvestati ETV saatesarja "Rännud Kersnaga" 4 filmi. Seal tutvustati Aafrika hõimurahvaid, Tansaaniat, Zanzibari saart ning Namiibiat. 2006. aastal püstitasime omalaadse rekordi - 37 eestlast tõusid samaaegselt Kilimand┼żaaro tippu, mis on hetkel mäerekord - ühest rahvusest inimesi samal päeval tipus.

Meie sooviks on pakkuda aktiivse elustiiliga, põnevate hobidega inimestele omapäraseid ja stiilseid reisimise “fix ideid”. Iga meie reis on rätsepatöö, midagi põnevat, erilist ja teistsugust. Grupid on väikesed ja oleme oma sihtkohtade lõikes alati rõõmuga valmis panema kokku teie soovidele ja ootustele vastavaid individuaalprogramme.


ELAMUSED KOGU ELUKS!

FIX IDEED ESTONIA
tel. 64 60 700, 51 66 875
fixideed@fixideed.ee